Хмільничан запрошують на фестиваль польової кухні у Вінниці

Хмільничан запрошують на фестиваль польової кухні у Вінниці

До Дня Конституції України міський Палац мистецтв спільно з Благодійним фондом «Подільська громада» планує проведення традиційного 6-го Фестивалю польової кухні пам’яті героя Тараса Сича. 

Фестиваль проходитиме 28 червня в центральному парку ім. М. Леонтовича на Площі Водограю, початок о 14.00.

Минулого року фестиваль не проводили через карантинні обмеження. Фестиваль проводять ще й з благодійною метою, адже виручені на фестивалі кошти підуть на потреби військовослужбовців у зоні ООС. Для цього потрібно буде лише придбати тарілку, вартість якої складатиме 100 гривень, і тоді можна буде куштувати все, що буде на території фесту. Вхід на фестиваль, як зазначають організатори, вільний!

На Площі буде влаштовано близько двадцяти «точок» для приготування страв. Готуватимуться в чотирьох польових кухнях та на багатті. В якості польових кухарів – рятувальники та військові, представники спеціалізованих навчальних закладів, воїни-афганці, представники громадських організацій, волонтери.

На території фестивальної локації розміститься міні-музей АТО/ООС,  військова та спеціальна техніка, тематичні зони.
На сцені виступатимуть:

  • – оркестр Міністерства з надзвичайних ситуацій;
  • – оркестри військових частин;
  • – ансамбль воїнів-афганців;
  • – молоді виконавці МПМ.

До участі в фестивалі запросили зіркових кулінарів, таких як  Костянтин Грубич, Лесик (Олег Турко) та Пан Карпо.

А ось як відбувався фестиваль у 2019 році:

Довідково:

Фестиваль польової кухні присвячений пам’яті вінничанина Тараса Сича. Він народився 30 березня 1966 року у Вінниці. Був учасником Революції Гідності на київському Майдан, а згодом пішов на передову. Позаяк чоловік був ідейним пацифістом, до рук зброї не брав, натомість служив кухарем у батальйоні «Київська Русь». Загинув 13 лютого 2015 року під мінометним вогнем у «Дебальцевському котлі». Похований на Алеї Слави вінницького міського кладовища. У Тараса Сича залишились донька та онука.
До війни та подій на Майдані  Тарас Степанович працював будівельником, у  вільний час безкоштовно ремонтував монастир. Він завжди намагався внести  свою маленьку допомогу для загального блага. В батальйон Тарас Сич пішов   з Майдану. Там він також годував людей. Коли формували «Київську Русь»  з добровольців з Майдану, приїздив у військкомат брати направлення на  перекваліфікацію, бо був прикордонником по спеціальності.

Тарас Сич загинув під мінометним вогнем у «Дебальцевському котлі»  13  лютого 2015 року на 48 році життя, коли снаряд розніс кухарську палатку.

За інформацією moemisto.ua

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *