Хмільничан запрошують на екскурсії вихідного дня та у вінницькі підземелля

Хмільничан запрошують на екскурсії вихідного дня та у вінницькі підземелля

У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї у червні відбудеться  п’ять екскурсій вихідного дня. У музеї повідомили, що на екскурсіях відвідувачі не лише почують цікаві розповіді досвідчених екскурсоводів, але й відчують історію: освоять давні техніки полювання, видобування вогню та виготовлення борошна; дізнаються про місцеві весільні традиції та обряди; чи, наприклад, зможуть замислитись над швидкоплинністю буття (на інтерактивній виставці “Час та буденні речі: з історії годинників”).

Розклад екскурсій:

5 червня (15.00) – “Традиції весілля на Поділлі”,
6 червня (12.00) – “Мамонт Вінні та його друзі: подорож у далеке минуле”,
13 червня (15.00) – “Час та буденні речі: з історії годинників”,
19 червня (12.00) – “Археологічні мандри: урок виживання”,
26 червня (15.00) – “Лицарі Поділля”.

Вартість: для дітей та студентів – 30 грн, для дорослих – 50 грн (включаючи екскурсійне обслуговування). Обов’язкова попередня реєстрація за тел.: 068-725-49-57 (дзвінки приймаються з 10:00 до 18:00).

Крім того, у Вінниці стартує проєкт “Мистецьке літо”. В Центрі історії Вінниці  готують події та екскурсії, які  дозволять провести вихідні у гарній компанії історії та розваг.

  • Вже найближчих вихідних запрошуємо вас на безкоштовну екскурсію до Храму Пресвятої Діви Марії Ангельської та монастиря братів менших капуцинів на екскурсію “І Він буде вам свідком”. Ви дізнаєтесь про всі грані багатовікової історії пам’ятки та побачите міцні фундаменти-підземелля, на яких храм тримається до сьогодні і спуститеся багатовікову прохолоду вінницьких підземель, – йдеться в оголошенні Центру історії Вінниці у мережі Фейсбук.

Перша екскурсія відбудеться у неділю, 6 червня о 15:30 у Храмі Діви Марії Ангельської (вул. Соборна, 12).

Для реєстрації хмільничан просять залишати коментар під дописом на сторінці у мережі Фейсбук.  Кількість учасників події – 15 осіб. Також організатори нагадують, що при собі  обов’язково слід мати засоби індивідуального захисту.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *