Хмільничан закликають вакцинуватись від дифтерії

Хмільничан закликають вакцинуватись від дифтерії

Саме до цього закликала учасників щотижневої наради епідеміолог КНП «Хмільницький  центр первинної медико-санітарної допомоги» Ольга Іщук, коли інформувала про невідкладні заходи щодо попередження виникнення та розповсюдження випадків захворювання на дифтерію на Хмільниччині.

На виконання наказу №2141-57 від 01.11.2019р. ДОЗ та ДУ «Віннцький обласний лабораторний центр МОЗ України» « Про затвердження плану дій по попередженню виникнення та розповсюдження випадків захворювання на дифтерію на території Вінницької обл..» Хмільницьким ЦПМСД розроблено спільний з ЦРЛ, лабцентром, Жданівською ОТГ наказ та план дій по попередженню виникнення та розповсюдження випадків захворювання на дифтерію на території Хмільницького району.

За 10 міс 2019 року Хмільницьким ЦПМСД щеплено 88,7%-98,0% дитячого населення проти дифтерії.

Станом на 18.11.2019 р. щеплено дорослих осіб 4568 з початку року.

На базі КНП Хмільницький ЦПМСД створено мобільні щеплю вальні бригади, оснащені всім необхідним, для проведення профілактичних щеплень в закладах освіти, на підприємства, в установах.

15.11.2019 р. проведено щеплення працівників ЦРЛ (108 чол.) мобільною щеплювальною бригадою.

По установах, закладах та організаціях розіслано інформаційні листи в яких описано про нестабільну ситуацію з захворюваності на дифтерію та роз’ясненням про необхідність зробити щеплення.

Станом на 18.11 2019 р. в Хмільницькому ЦПМСД є 940 доз вакцини АДП-м для вакцинації дорослого населення, амбулаторії району також забезпечені цією вакциною по потребі.

Вакцинація відбувається у кабінетах щеплень дільничних амбулаторій загальної практики сімейної медицини(безкоштовно).

Також у ЦПМСД і амбулаторіях району достатньо вакцини для профілактики дифтерії і у дитячого населення.

Текст – офіційний сайт Хмільницької райдержадміністрації

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *