Хмільничан закликають підтримати петицію за ремонт провулку 1 травня

Хмільничан закликають підтримати петицію за ремонт провулку 1 травня

На сайті Хмільницької міської ради з’явилася петиція громадянина міста Юрія Кондратовця, який просить міську владу відремонтувати провулок 1 Травня. За петицію проголосували всього 6 осіб, але до кінця збору підписів залишилося ще 88 днів, тож містяни мають ще час, щоб зареєструватися й підписати.

В петиції йдеться: “Провулок 1 Травня в місті Хмільнику, знаходиться в жахливому стані. На ньому відсутнє асфальтне покриття, через що ускладнюється рух пішоходів. А це в свою чергу, може спричинити травмування пішоходів. Особливо складно та небезпечно по ньому ходити в зимовий період під час ожеледиці. Влітку, в суху погоду – піднімається пил, що створює багато незручностей для пішоходів.
По цьому провулку щодня до школи і з школи ходять сотні дітей. Також через цей провулок щодня проїжджають сотні машин.
Прошу Хмільницьку міську раду розглянути можливість виконання робіт з асфальтування провулку 1 Травня.

Цікаво, що на цьому ж майданчику раніше громадянка Людмила Чорна  розміщувала прохання про ремонт провулку, і петицію підтримала всього одна особа.

В іще одній петиції, яку підтримали 10 осіб, просять встановити сферичне дзеркало по вулиці Соборності задля безпеки пішоходів.

На жаль, поки що хмільничани не досить активно голосують, адже реєстрація займає трохи часу, крім того система досить нова, громадянами невивчена, а головне – в Хмільнику поки що не було  позитивних прикладів вирішення проблем через електронні петиції.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *