Хмільничан закликали приєднатись до відзначення Дня єднання

Хмільничан закликали приєднатись до відзначення Дня єднання

14 лютого Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні до громадян закликав не панікувати, адже спеціально навчені люди постійно слідкують за ситуацією, прораховують різні сценарії. Більше того, день можливого повномасштабного нападу російськими військами на Україну президент оголосив Днем єднання. Указ про проголошення 16 лютого Днем єднання уже підписано президентом.

  • Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання. Відповідний указ уже підписано. Цього дня ми вивісимо національні прапори, одягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світу нашу єдність, – сказав президент у зверненні.

Згідно з указом в Україні мають: 

  • підняти державний прапор України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах;
  • виконати о 10.00 державний гімн України;
  • провести закордонним дипломатичним установам України в державах перебування відповідні іміджеві заходи, спрямовані на єднання та підтримку України.

Також мають створити єдину інформаційну платформу UAразом, через яку будуть повідомляти населення про реальний стан безпекової ситуації в країні.

Тож з впровадженням на території країни нового державного Дня, оргкомітет Хмільницької міської ради закликав жителів громади до згуртованої участі в офіційній церемонії підняття Державного Прапора України.

У повідомленні йдеться, що акція єдності відбудеться  16 лютого 2022 року о 10.00 на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку в місті Хмільнику.

Під час заходу буде виконано Державний Гімн України.

Ілюстративне фото – 5 канал.

 

Поділитись у соц мережі


1 коментар(ів) на статтю “Хмільничан закликали приєднатись до відзначення Дня єднання

  1. Pingback: До Дня єднання в Хмільнику та Уланові відбудуться заходи | Свіжі новини Хмільника сьогодні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *