Хмільничан просять не підігравати окупантам, спалюючи суху рослинність

Хмільничан просять не підігравати окупантам, спалюючи суху рослинність

Кожного року, з настанням більш-менш теплих весняних днів, господарі починають поратися на городах, біля домогосподарств, спалювати суху рослинність та гілки, щоб підготуватися до посівної. Однак в умовах воєнного стану категорично заборонено спалювати суху  рослинність, стихійні смітники або занедбані місця. Адже під час війни вогнеборці працюють у посиленому режимі.

  • Згідно з Правилами благоустрою громади КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ спалювання сміття, опалого листя та інших відходів на території населених пунктів (території підприємств, організацій, будинковолодінь, зелених насаджень та в інших місцях), – йдеться у повідомленні від Хмільницької міської ради.
  • Порушення у сфері благоустрою тягнуть за собою накладення штрафів на громадян у розмірі від 340 грн. до 1360 грн., а на громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 грн. до 1700 грн.

    У повідомленні йдеться, що нині Україна, як ніколи раніше, потребує громадської свідомості та відповідальності кожного хмільничанина.

А в разі виявлення фактів спалювання сміття, сухої рослинності або її залишків хмільничан закликають телефонувати до поліції за номером 102.

Фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *