Хмільничан просять допомагати самотнім та літнім мешканцям громади

– Сьогодні кожен з нас проходить тест на людяність, відповідальність та чесність. Влада, бізнес, громада повинні об’єднатися для проведення заходів з попередження та недопущення поширення на території нашої громади гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом СOVID-19.

Виконавчий комітет міської ради звертається до волонтерів, суб’єктів підприємницької діяльності, колективів підприємств, установ, організацій, громадян не залишатися осторонь, при можливості, надавати матеріальну та моральну підтримку одиноким та літнім мешканцям хмільницької громади.

Нагадуємо, що працює Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), де Вас можуть проконсультувати з питань соціального захисту населення, тел. 2-30-30.

Виконавчий комітет міської ради висловлює вдячність усім, хто долучиться до цієї благородної справи.

Тим часом виконавчий комітет Хмільницької міської ради висловлює вдячність громадянам, суб’єктам підприємницької діяльності Кузьмичу В.І., Юхименку А.П., Бучку В.Я. за надання матеріальної допомоги для підтримки муніципальних заходів із попередження поширення на території міської громади гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом СOVID-19.

За матеріалами офіційного сайту міської ради

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *