Хмільничан попереджають про шахраїв: застереження від поліції та податкової служби

Хмільничан попереджають про шахраїв: застереження від поліції та податкової служби

Останнім часом на території Вінницької області активізувалися шахраї, які діють за новими шахрайськими схемами. Так, за повідомленням відділу комунікації поліції у Вінницькій області, невідомі особи розсилають громадянам повідомлення з проханням надати персональну інформацію для виплати 1000 гривень за повний курс вакцинації. Одна з потерпілих втратила понад  60 тисяч гривень.

У повідомленні йдеться про те, що шахраї  під приводом реєстрації на отримання державної виплати  дізнавалися від потерпілих  номери їх банківських карток, персональні дані та в подальшому   привласнювали їх кошти з банківських рахунків.

жертвою шахраїв стала 31-річна вінничанка. Втративши пильність, жінка  виконала усі умови аферистів, надавши їм доступ до зняття коштів зі своєї банківської картки. Таким чином, потерпіла втратила понад 60 тисяч гривень.

Поліцейські закликають  громадян  бути обачними та не довіряти повідомленням, у яких шахраї просять надіслати номери карток та інші персональні дані, які нібито необхідні для виплати коштів на банківські рахунки. Зокрема, термін дії картки та CVV-код на  звороті.
І наголошують, що державну виплату в безготівковій формі можна отримати лише на віртуальну картку «єПідтримка» шляхом реєстрації в застосунку «Дія».

Крім того, в Головному управлінні Державної податкової служби у Вінницькій області повідомили про ще один вид шахрайської афери на території Вінниччини, та застерігають жителів Хмільницької міської територіальної громади. В повідомленні йдеться, зокрема, про те, що невідомі особи вчиняють шахрайські дії від імені заступника начальника ГУ ДПС у області, з метою протиправного заволодіння коштами суб’єктів господарської діяльності, зареєстрованих на території обслуговування, – йдеться на офіційному сайті Хмільницької міської ради.

Телефонні “вимагачі” постійно удосконалюють свої незаконні схеми “виманювання” грошових коштів з платників податків, зокрема здійснюють телефонні дзвінки або ж надсилають смс – повідомлення директорам суб’єктів господарської діяльності, які зареєстровані як платники податків на території області та під виглядом керівників структурних підрозділів ГУ ДПС у Вінницькій області пропонують за “матеріальну допомогу” уникнути перевірок, які нібито мають проводитися працівниками ГУ ДПС у Вінницькій області.

В Державній податковій службі наголосили, що якщо хмільничани стали свідками таких шахрайських чи провокаційних дій, їм не варто стояти осторонь, потрібно звернутися до відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області за номером телефону (0432) 59-23-50.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *