Хмільничан попереджають про кібернебезпеку: не поширюйте важливу інформацію!

Хмільничан попереджають про кібернебезпеку: не поширюйте важливу інформацію!

Ворожі сили нині діють на всіх, як-то кажуть, фронтах. Не лише бомбардують мирне населення України, а й залякують і поширюють дезінформацію в мережі інтернет.

Кіберполіція, СБУ та кіберволонтери отримали дані про наймасштабнішу ботоферму на території Російської Федерації. Про це повідомила Національна поліція України, передає NEWS Хмільника.

Кіберфахівці зібрали понад 7 тисяч абонентських номерів, які використовувала РФ для інформаційної кампанії із підтримки воєнної агресії проти України.

За даним фактом відкрито кримінальні провадження.

Також проплачені посібники воєнної агресії РФ здійснювали дезінформаційну кампанію із розповсюдження інформації у пабліках та спільнотах Telegram, WhatApp, Viber. Кіберфахівці отримали дані про їх номери телефонів.

Громадян просять користуватися лише перевіреною інформацією з офіційних джерел та не поширювати чутки. Важливо зберігати спокій та не піддаватися на провокації агресора.

Весь список номерів можна побачити, перейшовши  за посиланням .

Також сьогодні до хмільничан звернулися із Хмільницької міської ради. На офіційному веб-сайті міськради з’явився заклик подбати про інформаційну безпеку під час спілкування в месенджерах!

  • Центр Держспецзв’язку отримав інформацію з авторитетних джерел, що месенджер WhatsApp прослуховується ворожими військами.

    Закликаємо:

    – не поширювати при спілкуванні стратегічно важливу інформацію, особливо щодо переміщення військ та техніки ЗСУ;

    – не обговорювати з незнайомими особами (особливо з незаповненими профілями) та не розкривати ваші особисті дані. Зупинимо#інфотерорразом!, – йдеться в повідомленні.

Ілюстративне фото – Кафедра комп’ютерних систем, мереж і кібербезпеки

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *