Хмільничан попереджають про “дров’яних” шахраїв

Хмільничан попереджають про “дров’яних” шахраїв

Незабаром почнеться сезон опалення. І оскільки останніми роками попит на дрова значно зріс, навколо цього нині активізувалися аферисти. Про нові схеми шахраїв хмільничан попереджають лісівники вінницької області.

Зокрема, в Вінницькому обласному управлінні лісовогог та мисливського господарства  зазначають, що шахраї за допомогою стандартної схеми намагаються збагатитися за чужий кошт. Щороку вони пропонують звичайним громадянам придбати дрова ніби-то з лісгоспу. Проте після перерахунку коштів на картку зникають.

  • Такі випадки уже були зафіксовані раніше. Минулого року – в Бершадському лісгоспі, а нещодавно до Тульчинського ЛМГ завітали місцеві жителі та розповіли таку ж історію. На щастя, в даному випадку громадяни не повелися на пропозицію аферистів. Але подібне може повторитися у будь-якому населеному пункті!застерігають у повідомленні.

Тож лісівники Вінниччини закликають жителів Хмільниччини бути обачними.

  • Не перераховуйте нікому кошти на рахунок або за номером банківської карти. Про подібні випадки інформуйте працівників лісгоспу та правоохоронців. Пам’ятайте, що придбати дрова можна, звернувшись до найближчого за вашим місцем проживання лісництва або лісгоспу. Кошти за продукцію оплачуєте в конторі лісгоспу або лісництва, – йдеться у повідомленні.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *