Хмільничан попередили про сильні магнітні бурі в травні: як вберегти себе

Хмільничан попередили про сильні магнітні бурі в травні: як вберегти себе

Про це свідчать дані Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН.

Перша травнева магнітна буря була 4 числа. За даними вчених, жителям Землі вона могла принести лише невеликий дискомфорт.

А в середині травня очікується сильна магнітна буря, яка триватиме майже цілий тиждень. Вплив цього спалаху можуть відчути люди, які абсолютно не схильні до метеозалежності.

Погіршення самопочуття розпочнеться 12 травня, 13 і 14 травня очікується пік – вчені присвоїли цій бурі рівень G1. З 15 і по 18 травня буря вируватиме, але вже зі зниженням інтенсивності.

Магнітна буря викликає погіршення загального самопочуття, особливо у людей з хронічними захворюваннями, літніх людей і у тих, хто схильний до метеозалежності, порушення сну, сонливості, безсоння, занепаду сил, перепадів артеріального тиску, головних болів, порушення серцевого ритму, дратівливості, агресії, депресивного стану, погіршення настрою без видимої причини, сильної втому, неможливості сконцентруватися, млявості.

Допомогти організму під час магнітних бурь можна, дотримуючись режиму дня і харчування – повноцінно висипатися, їсти здорову і корисну їжу:

– Виключити гостре, солоне, жирне, алкоголь, знизити кількість кави.

– Пити трав’яні чаї і багато води.

– Здійснювати прогулянки на свіжому повітрі, по можливості – вибратися за місто. Але уникати прямого попадання сонячних променів.

– Невеликі фізичні навантаження допоможуть поліпшити стан і додадуть бадьорості.

– Уникати конфліктів, стресових ситуацій.

– Людям з хронічними захворюваннями рекомендується більше відпочивати, тримати при собі необхідні ліки.

– Вранці допоможе підбадьоритися контрастний душ, а ввечері розслабитися – ванна.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *