Хмільничан попередили про погіршення погодних умов

Хмільничан попередили про погіршення погодних умов

11 серпня на території Вінницької області прогнозується погіршення погодних умов. Експерти оцінюють їх як мінімально небезпечні, за І – жовтим рівнем небезпечності, – повідомляє NEWS Хмільника.

  • Державна служба України з надзвичайних ситуацій попереджає: 11 серпня у м. Києві, західних, північних, Вінницькій,Черкаській, Кіровоградській, Київській та Полтавській областях грози (I рівень небезпечності, жовтий), – йдеться в повідомленні Вінницької обласної військової адміністрації.

Синоптикиня Наталка ДІденко деталізувала про місця грозових дощів.

11-го серпня дощі, місцями з грозами пройдуть:

  • найближчої ночі в північних областях, на Волині, Рівненщині, зачеплять Полтавщину, Черкащину, можливі локально на Харківщині, Луганщині;
  • завтра вранці переважно у північній частині;
  • вдень у четвер короткочасні дощі з грозами найбільш ймовірні у західних областях, в Криму та місцями на узбережжі Запорізької області;
  • а ввечері 11-го серпня дощі пройдуть у центральних областях (окрім Дніпропетровської) та на півночі України (окрім Сумської), на Волині, Рівненщині, в окремих районах Запоріжжя та Криму.

Вітер очікується завтра північно-східний, помірний, часом може бути рвучким, до 12-14 метрів за секунду.

Температура повітря найвищою залишається у східних областях та у південній частині плюс Дніпропетровщина, спека до +30+34 градусів.

На решті території України вдень передбачається +21+27 градусів.

На півдні та сході України триває й триватиме сильна спека, +32+37 градусів, можливо до +37+40 градусів!

Раніше Наталка Діденко зазначала, що справжня літня спека потрохи прийде і до інших областей, в тому числі й на Вінницьку. Це відбудеться вже наприкінці тижня, якраз на Маковія.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *