Хмільничан будуть штрафувати за неукладення договорів на вивіз сміття

Хмільничан будуть штрафувати за неукладення договорів на вивіз сміття

До 30 листопада цього року  хмільничани повинні укласти договір з комунальним підприємством на вивіз сміття, інакше з 1 грудня згідно чинного законодавства до жителів застосовуватимуться грошові стягнення. Про це розмістили інформацію на офіційному веб-сайті міста Хмільника.

Для забезпечення утримання території міста Хмільника у належному санітарному стані, зменшення негативного впливу відходів на довкілля та здоров’я населення підпунктом 5.3.12 Правил благоустрою території міста Хмільника ВИЗНАЧЕНО, що власники приватних будинковолодінь ЗОБОВ’ЯЗАНІ на договірних умовах із спеціалізованою організацією проводити збір, вивезення та утилізацію твердих побутових відходів.

Отже, жителям Хмільницької громади НЕОБХІДНО звернутися до КП «Хмільниккомунсервіс» (вул. Пушкіна №107а, тел. 2-25-51) та укласти договір на вивезення побутових відходів із комунальним підприємством «Хмільниккомунсервіс».

Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Хмільницької міської ради зауважує: Недотримання вимог Правил благоустрою території міста Хмільника передбачає порушення ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», які тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян 340-1360 грн. і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян 850-1760 грн.

В зв’язку з цим  хмільничан просять із розумінням поставитися до питання укладення договорів на вивезення ТПВ та врахувати, що вартість вивезення ТПВ складає 60 – 63 грн./рік, а штраф за неукладений договір на вивезення ТПВ – 340-1360 грн.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *