“Хай оживає істина стара: Людина починається з добра”: на Хмільниччині працівники культури запровадили новий проєкт

“Хай оживає істина стара: Людина починається з добра”: на Хмільниччині працівники культури запровадили новий проєкт

Працівники культури старостинського округу з центром в селі Лозова започаткували новий проєкт, який покликаний робити більше добрих справ, надихатиме інших жителів Хмільниччини на колективні хороші справи, а ще діє як культурна форма інновацій в закладах культури. Ініціаторкою запровадження проекту стала завідуюча Думенським сільським клубом Антоніна Корешкова, яка й розмістила ініціативу в соцмережі.

Планується, що організатори та учасники проекту будуть додавати до запланованих завдань  нові,  вони будуть доповнюватися та проектуватися новими акціями у процесі вирішення життєвих ситуації, які траплятимуться.

Перше завдання проекту вже виконано. Ним стала природоохоронна акція під назвою “Підгодуймо птахів взимку”.

Нині, в морозну пору та під час снігових заметів, – така акція стала дуже актуальною та потрібною. Адже взимку не всі птахи відлітають у теплі краї, а під сніговим покривом пернаті не можуть дістати собі їжу.  Крім того, своєчасна допомога пернатим взимку може врятувати не одне пташине життя. А тому їм необхідна підтримка і допомога пережити холодну пору, адже світловий день короткий, а втрати сил і енергії у пошуках їжі значні.

Тож разом із працівниками культури, жителями сіл Лозова,  Думенки виготовили годівнички і повісили на деревах. А в кожну годівничку насипали їжу для птахів.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *