Гурт “ТІК” присвятив нову пісню пам’яті всіх, кого забрала війна

Гурт “ТІК” присвятив нову пісню пам’яті всіх, кого забрала війна

Сьогодні вінницький гурт “ТІК” презентував свою нову пісню “Журавлі”. Щемлива мелодія і досить актуальні на сьогодні слова торкаються глибин душі, ранять серце до сліз. Слова та музику написали Анна Осадча і фронтмен гурту Віктор Бронюк. Наш земляк Віктор Бронюк також є і автором ідеї кліпу. Кліп на нову пісню «ТІК» зняв режисер Роман Веркулич, з яким гурт співпрацює вже багато років.

  • Існує легенда, що саме із журавлями душі загиблих воїнів повертаються до рідної землі і своїх домівок, де досі чекають… Саме тому нову пісню ми назвали «Журавлі», – говорить фронтмен гурту “ТІК” Віктор Бронюк.

Чорно-біле відео має дві сюжетні лінії. У першій — Віктор Бронюк з музикантами грають концерт для тих, хто через війну, на жаль, наживо його вже не почує. У другій — образи рідних, які до останнього чекають своїх Героїв.

У фіналі кліпу воїн ЗСУ постає в образі розіп’ятого Ісуса Христа. Жертовність кожного, хто став на захист України — це не просто символи, а, на жаль, щоденна реальність.

  • Щодня маємо непоправні втрати найкращих синів і доньок України, які кохали, мріяли, будували плани на майбутнє, але їхні життя обірвав ворог і війна. Хотілося би хоч зараз підвести риску, та, на жаль, втрати ще будуть продовжуватися — аж поки не здобудемо Перемогу. Маємо пам’ятати кожного і ту найвищу ціну, яку українці віддають за незалежну Україну. Вічна слава кожному Герою!

Фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *