Гурт “ТІК” презентував нову пісню “Без тебе”

Гурт “ТІК” презентував нову пісню “Без тебе”

Про розлуку, кохання і наших найрідніших, якими неможливо надихатись і які дають сили триматися. Так презентував пісню Віктор Бронюк на сторінці гурту. До речі, Віктор Бронюк – уродженець села Соколова Хмільницького району, написав цю пісню в перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну.

  • То був момент, коли багато українців, і я в тому числі, евакуйовували своїх дружин і дітей, а самі залишалися тут. Тоді ніхто не знав достеменно, що і як станеться далі. Але всі розуміли, задля чого зостаються. Як співається у одній відомій пісні: «Мені є, що втрачати, є кого любити і я сильно ціную те, що люблю, – поділився Віктор Бронюк.
  • Два роки потому сенси не змінились, а бій триває. З одного боку, війна і відстань розділили людські долі, а з іншого — багатьом подарували момент приємних зустрічей. Коли родини не бачилися по півроку-рік, а після всіх вимушених подій доля все ж таки дарує можливість возз’єднатися, всі, хто це пережив, вже зовсім інакше дивляться на стосунки й життєві ситуації. Багато речей, які колись здавались «глобальними і значущими», геть втрачають цінність і зміст, коли у твою країну, твоє місто й будинок приходить війна. Залишається тільки головне: кохання, підтримка, твоя сім’я і твоя Батьківщина. Ті стовпи, заради яких ти існуєш і приймаєш правильні рішення й вчинки.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *