Гул від літаків, що чули чи не по всій Хмільниччині, схвилювали жителів

Гул від літаків, що чули чи не по всій Хмільниччині, схвилювали жителів

Сьогодні вранці хмільничан схвилював гул військових літаків. У соціальній мережі Facebook жителі Хмільниччини запитували, чому військові літаки так низько літали, що було враження, наче ось-ось впадуть.

Зокрема, літаки чули в районі Томашполя, над Хмільником, Широкою Греблею та в інших сусідніх з містом селах. А днями раніше літаки чули над селом Пустовійти.

Жителі Хмільниччини висловлювали навіть досить дивні припущення, що після цього люди почнуть масово хворіти: “А через неділю чи дві будуть слабнути люди на “корону”, “Треба витравити як мишей”, “Коронують населення” тощо.

Залишається сподіватися, що це в людей дуже гарне почуття гумору.

Були й більш реальніші думки: “Навчання. Відпрацювання польотів на наднизьких висотах з метою недопущення потрапляння під дію РЛС.”

У Командуванні Повітряних Сил ЗСУ цю ситуацію пояснили так: 

  • Сьогодні молоді штурмани бригади тактичної авіації, що у Старокостянтинові, отримали допуск до виконання перших польотів в складних метеоумовах. Попри негоду чергова льотна зміна відбулась на належному рівні. Поставлені завдання – виконано! Оцінка відмінно!

Такі навчання проходили не лише сьогодні. Як пишуть в АрміяInform, Авіація Повітряних Сил ще до нового навчального року провела свої планові льотні зміни.  Інтенсивну льотну підготовку проводять на базових та оперативних аеродромах по всій території України, на різних типах літаків: Су-24, Су-25, Су-27, МіГ-29 та Л-39.

Крім того, сьогодні відбулися також командирські польоти на винищувачах Су-27 та літаках Л-39 на Житомирщині.

В умовах російсько-української війни було б навпаки дивним постійно тихе небо, ніж навчальні польоти військових льотчиків.

Фото – Командування Повітряних Сил ЗСУ.

Алла Корнієнко.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *