Громадян просять підписати петицію про нагородження Руслана Москаленка орденом “За мужність” (посмертно)

Громадян просять підписати петицію про нагородження Руслана Москаленка орденом “За мужність” (посмертно)

В редакцію NEWS Хмільника звернулася родина полеглого воїна Руслана Москаленка із села Голодьки з проханням опублікувати петицію. Автор петиції Світлана Москаленко просить Президента України Володимира Зеленського нагородити полеглого захисника почесним орденом “За мужність” (посмертно). 

До завершення збору підписів залишилося 39 днів, за період з моменту опублікування петиції на сайті офіційного інтернет-представництва Президента уже є 21 148 голосів з 25 тисяч необхідних.

Для того, щоб підписати петицію, потрібно обов’язково перейти за цим посиланням і авторизуватись (дивіться на сайті справа під кількістю голосів). 

  • Прошу Вас нагородити орденом “За мужність”(посмертно) захисника нашої Батьківщини командира 3 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 2стрілецької роти 2 стрілецького батальйону в/чА0989 Москаленко Руслана Анатолійовича 14 березня 1985р.н. Москаленко Руслан Анатолійович народився в с.Голодьки Хмільницького району Вінницької області,пише Світлана Москаленко в петиції.
  • Після закінчення школи навчався в ПТУ-40 по професії столяр-будівельник.В мирний час за станом здоров’я (по зору) він був звільнений від військової служби. Останні 7 років він працював будівельником за кордоном в Польщі.
    В лютому місяці 2023 року добровільно повернувся додому, щоб захищати Батьківщину.
    Спочатку проходив навчання по бойовій підготовці в Миколаївській області, за старанність і сумліне навчання його направили вчитись в школу сержантів.
    Після закінчення навчання проходив службу в зоні бойових дій Донецької області.
    Вірний військовій присязі у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність в наслідок артилерійського обстрілу загинув 19.09.2023р. в районі населеного пункту Григорівка Донецької обл.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *