Громади Хмільниччини отримали ноутбуки в рамках національного проєкту “Ноутбук кожному вчителю”

Громади Хмільниччини отримали ноутбуки в рамках національного проєкту “Ноутбук кожному вчителю”

22 грудня в приміщенні Вінницької облдержадміністрації представникам громад області в рамках національного проєкту “Ноутбук кожному вчителю” вручили 27 ноутбуків. Їх придбали за кошти цільової субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Національний проєкт в Україні було запроваджено в рамках заходів, спрямованих на протидію COVID-19 та боротьбу з його наслідками під час навчального процесу в закладах середньої освіти.

На ноутбуки з державного бюджету було виділено субвенцію в сумі 39,2 млн грн, з бюджетів територіальних громад області – ще майже 7,5 млн грн. Загалом за ці кошти для Вінницької області придбали 2 327 переносних комп’ютерів, і вчора громадам видали лише першу партію. З наступного тижня громадам області роздадуть решту закупленої техніки, – повідомили на сайті Вінницької ОДА, пише NEWS Хмільника.

Ноутбуки вже отримали 27 громад, серед яких і громади Хмільниччини:

  • Глуховецька селищна громада
  • Війтівецька сільська громада
  • Іванівська сільська громада
  • Калинівська міська громада
  • Козятинська міська громада

На офіційному веб-порталі Війтівецької сільської територіальної громади зазначили, що з місцевого бюджету на придбання “13 ноутбуків для вчителів шкіл громади сільською радою було виділено кошти співфінансування в сумі більше  26 тисяч гривень”.

Довідково:

Загалом в рамках проєкту завдяки державній субвенції закуплять 60 тис. ноутбуків для вчителів з 24 областей та міста Києва. З держбюджету на це виділено 980 млн гривень. Усі ноутбуки сучасні, з камерою, потужним процесором та можливістю під’єднання до інтернету.

В ухваленому Державному бюджеті на 2022 рік Міністерству освіти і науки України передбачено видатки обсягом 153,7 млрд грн, що на 14,4 млрд грн більше, ніж у 2021 році.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *