Громадські слухання відбулись у Хмільнику

Громадські слухання відбулись у Хмільнику

Під головуванням секретаря міської ради Павла Крепкого відбулись громадські слухання, на яких були розглянуті два питання.

На початку зібрання присутні заслухали керівника Хмільницького міжрайонного управління газового господарства Ігоря Квіка, який поінформував щодо оплати за транспортування природного газу, та надав відповіді на низку запитань від жителів міста, що стосувались якості газу, якості надання послуг та питань транспортування природного газу.

З першого питання «Про публічне представлення інформації про виконання місцевого бюджету Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади за 2019 рік» доповідала Тетяна Тищенко, начальник фінансового управління міської ради.

Публічне представлення інформацій про виконання бюджетних програм та показників за 2019 рік головними розпорядниками коштів міського бюджету доповідали декілька доповідачів. Про використання коштів виконавчим комітетом Хмільницької міської ради доповідав Павло Крепкий, секретар міської ради, про виконання програм соціальної сфери – Ірина Тимошенко, начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради, по фінансових питаннях – Тетяна Тищенко, начальник фінансового управління міської ради, про використання коштів у освітянській галузі – Галина Коведа, начальник управління освіти міської ради, щодо управління житло-комунальної галузі доповідав – Ігор Сташок, начальник управління житлово – комунального господарства та комунальної власності міської ради.

Одноголосно було підтримано Резолюції з першого та другого питань порядку денного громадських слухань.

Текст та фото – офіційний сайт міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *