Готував іншу пісню, але за день до виступу сказали співати “Мить”: Олександр Захаров про свій виступ на “Голосі країни”

Готував іншу пісню, але за день до виступу сказали співати “Мить”: Олександр Захаров про свій виступ на “Голосі країни”

Глядачі зі всієї України дивилися в неділю шоу “Голос країни”, де серед десятків солістів виступив і наш земляк – хмільничанин Олександр Захаров. Олександр виконав  пісню Святослава Вакарчука “Мить”.

Четверо суддів із задоволенням слухали хмільничанина, проте жоден із них, на жаль, не повернувся. Ольга Полякова, яка вже тягнулася до кнопки, щоб натиснути її, раптом передумала.

33-річний Олександр Захаров – вчитель англійської мови в ліцеї №2 міста Хмільника. Після того, як проведе в ліцеї 6 уроків, займається музикою в місцевому гурті “Зубри”, де й є солістом.

  • Як кожна творча людина, я мрію про сцену, мрію стати видатним вокалістом. Але це не для слави або грошей, Господь дав мені талант, і я маю нести його в народ, – поділився з українцями Олександр Захаров.

Ми раніше писали про Олександра і його виступ на шоу “Голос країни” –

Цієї неділі хмільничанин заспіває на сцені шоу “Голос країни”

На сліпих прослуховуваннях Надія Дорофеєва сказала, що взяти таку непросту, серйозну пісню – це дуже сміливий вчинок. Вона відчула “мурахи” під час виконання пісні, але для неї цього виявилось замало. Святослав Вакарчук підтримав хмільничанина, сказавши, що Олександр заспівав дуже щиро, але він зміг би повернутися, якби хмільничанин обрав іншу пісню…

Олександр Захаров розповів нашому виданню NEWS Хмільника про свої враження та виступ. На сліпих прослуховуваннях були 115 учасників, з різним потужним вокалом, підготовкою. Зрозуміло, що це неабияка конкуренція, і відповідальність.

  • Я дуже хотів потрапити в команду Ольги Полякової, тим більше, – вона наша землячка. Готував місяць зовсім іншу пісню: Артема Пивоварова “Рандеву”, але музичний продюсер за день до моїх зйомок поміняв пісню на “Мить”, – поділився Олександр.
  • Зрозуміло, що пісню ти сам не вибираєш. В Києві був два тижні. Кожного дня з 8-ї ранку і до пізнього вечора в мене були розспівки з вчителями по вокалу, зйомки інтерв’ю, репетиції на сцені… За два тижні отримав неймовірний досвід: і вокальний і як артист на сцені. І сміливо можу сказати тим людям, які кажуть, що бути співаком – це легко. Це дуже важка праця, яка потребує терпіння та здоров’я. Ти не маєш права запізнитися на жодну хвилину на репетиції, ти постійно на ногах.
  • Мав нагоду бачитися з усіма зірковими тренерами за кулісами. Ну, і звісно ж, з Тіною Кароль, яка неодноразово вигравала “Голос Країни” зі своїми учасниками, – розповів наш земляк.

У будь-якому випадку Олександр не засмучується, ба більше – готовий йти далі, до перемоги. Віримо і вболіваємо!

Далі у шоу “Голос країни” пройшла вінничанка, яка співає у ресторанах – уродженка селища Шпиків Вінницької області Дар’я Забєліна, яка виконала пісню Тіни Кароль «Твої гріхи»  та отримала схвальні відгуки трьох тренерів. Своїм зірковим тренером вона обрала Вакарчука.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *