Господині з Хмільниччини готують смаколики для українських військових

Господині з Хмільниччини готують смаколики для українських військових

Кожного дня господині з Хмільниччини готують для українських військовослужбовців сотні смаколиків: тушонки, пироги, каші, вареники, згущівку та ще багато-багато різної й корисної смакоти, – і все заради нашої Перемоги.

Працюють люди з усього села, що на Хмільниччині. І жінки, і чоловіки разом наближають українську Перемогу.

  • Коли маємо багато роботи, тоді тут (місце, де готують їжу для воїнів) у нас, як в мурашнику. Робимо тушонку, згущонку, печемо пиріжки, хліб, вареники, – розповіла жителька села Лозна.

Невтомні трудівниці кажуть, що Збройним силам України потрібно допомагати. Роблять все, щоб пришвидшити Перемогу. Моляться за наших захисників, щоб Господь благословив їх успіхом перемоги, і щоб янголи-охоронці завжди були поруч з ними.

Спільно зроблені та закатані кришками тушонки “лознянські бджілки” розвозять жителям села, в кого є автоклави.  Для м’ясних смаколиків жителі села не жалкують нічого: приносять качки, гуси, індики, телятину, а жителька села Галина заколола свиню з власного господарства й безкоштовно віддала для потреб “кулінарного батальйону”.

Постійно бджілки-трудівниці з “кулінарного батальйону” миють, складають баночки, витрачають багато води, також і холодної, через що іноді мерзнуть в руки. Проте, кажуть, це ніщо порівняно з роботою українських захисників. Тому їм не важко.

  • Ми дуже хочемо, щоб усі повернулися живими та неушкодженими. Ми чекаємо всіх захисників, – додає місцева жителька. 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *