Голова Вінницької ОДА Сергій Борзов проінспектував реконструкцію Хмільницького дитячого садочка “Пролісок”. Чи скоро відкриється заклад?

Голова Вінницької ОДА Сергій Борзов проінспектував реконструкцію Хмільницького дитячого садочка “Пролісок”. Чи скоро відкриється заклад?

Під час робочої поїздки у Хмільник голова Вінницької ОДА не лише побував на відкритті мультифункціонального майданчика, а ще й відвідав ДНЗ №1 “Пролісок”, де триває його реконструкція. Про свій візит в садочок він написав на своїй сторінці у Facebook:

“Проінспектував, як відбувається реконструкція дитячого садочка №1 у Хмільнику. За проектом передбачено використанням енергозберігаючих технологій із утепленням фасаду та горищного перекриття.

Ооднією із проблем функціонування закладу є велика енергозатратність його утримання. Взимку батьки неодноразово нарікали на холод у садочку – діти часто хворіють. Сьогодні фактично виконано утеплення 60% зовнішніх стін. Однак роботи з утеплення цоколя будівлі взагалі не розпочинались. Підрядник на власний розсуд прийняв рішення щодо заміни утеплюючого матеріалу, який значно дешевший і має значно гірші технічні показники, ніж той, який закладено до проектної документації.

На неодноразові зауваження з боку замовника, автора проекту та представників моніторингової групи Вінницької ОДА, підрядником так і не було замінено неякісні матеріали.  Прикро, що й після звернення до мера міста Хмільника, ситуація з неякісними матеріалами жодним чином не вирішилась.

Не раз облдержадміністрація зверталась до замовника, аби було розроблено проектну документацію на заміну даху, пожежну безпеку та оповіщення. На жаль, проект на пожежну безпеку та оповіщення так і залишився на папері. Місцева влада не змогла вирішити питання щодо фінансування по реалізації даного проекту.

Проект  на заміну даху досі проходить процедуру відкритих закупівель, яка була оголошена ще 16 липня 2020 року.

15 жовтня – термін завершення реконструкції. Підрядник взяв на себе зобов’язання закінчити усі роботи”.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *