Голова Уланівської ТГ повідомив про те, яким у громаді буде навчальний рік

Голова Уланівської ТГ повідомив про те, яким у громаді буде навчальний рік

Голова Уланівської територіальної громади Олександр Гоцуляк поінформував жителів своєї громади про початок навчального року і яким він буде для уланівських учнів. Також він оприлюднив фото з укриттів, – повідомляє NEWS Хмільника.

Про це він поінформував на своїй сторінці у соцмережі.

Зокрема, Олександр Васильович зазначив, що однозначно на дистанційному навчанні будуть освітні заклади сіл Воронівці, Рибчинці, Тараски, оскільки в них відсутні будь-які приміщення, що відповідають вимогам з безпеки як бомбосховища. Також він уточнив, що в разі потреба діти з цих закладів можуть бути підвезені до найближчих із відповідними умовами.

  • Всі інші освітні заклади громади можуть працювати в очній чи змішаній формі навчання. Питання безпеки дітей є першочерговим і ми вчиняємо всі можливі дії, щоб у разі повітряної тривоги були доступні відповідні бомбосховища, – наголосив Олександр Гоцуляк.

Наразі стоїть питання перед батьками, чи відпускати дитину до школи чи садочку, на гурток. Тому очільник громади просить усіх батьків визначитися з тим, чи будуть вони відпускати дітей до школи чи садочку, на гуртки. Також батьки Уланівської громади мають можливість піти в кожний заклад і перевірити наявні умови.

Олександр Васильович повідомив, що виконання бюджету становить лише 60%, і підозрює, що далі може бути ще гірше, а тому звернувся до батьків з проханням до кінця тижня повідомити заклади освіти про те, яку форму освіти вони оберуть для своїх дітей.

  • Я теж батько, і своїх дітей в садочок я відпускаю, оскільки вважаю, що в цей час, коли країна на межі дефолту, ми повинні працювати, чим наблизимо перемогу. Крім того, стоїть питання про майбутнє і розвиток наших діток, що вони знатимуть, маючи такий тривалий термін дистанційного навчання. Однак це вибір кожних батьків, – підсумував голова Уланівської ТГ Олександр Гоцуляк.

Проте думки батьків категорично різняться. Якщо одні без сумніву проти очного навчання і не проти контролювати своїх кровинок за гаджетами, аби лиш були живими й неушкодженими, то інші – лише за навчання офлайн, адже через дистанційне навчання, яке було в Україні ще під час карантину, українська нація деградуватиме.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *