Герої серед нас: у суді працівники Судової охорони рятували чоловіка, якому стало зле

Герої серед нас: у суді працівники Судової охорони рятували чоловіка, якому стало зле

2 червня  у Хмільницькому міськрайонному у залі очікування відвідувачу стало дуже зле. Вчасно стан чоловіка побачили працівники судової охорони, які і кинулися приводити до тями чоловіка. Прес-служба суду повідомила про цю подію першою.

  • Сьогодні сталася подія, що змусила наші серця стиснутись від хвилювання. У залі очікування Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області відвідувачу стало зле. Вчасно помітили погане самопочуття чоловіка працівники судової охорони: часу на зволікання не було, діяли дуже оперативно та злагоджено, – повідомила прес-секретар установи Наталя Міщук.

Відомо, що до приїзду швидкої допомоги , працівники ССО кілька разів приводили до свідомості чоловіка, дізнались, що його турбує, дбали про його стан і зручне перебування, знайшли ліки, які були потрібні відвідувачу і яких при ньому не виявилось.Чоловік наразі госпіталізований і отримує лікування у Хмільницькій ЦРЛ.

Прес-служба суду подякувала усім працівникам суду і Служби судової охорони за небайдужість і злагоджені дії та побажала швидкого одужання чоловіку.

  • А ми дякуємо усім, хто сьогодні допомагав, співчував, співпереживав: ми не маємо жодного права розголошувати імені чи діагнозу чоловіка, проте щиро бажаємо йому якнайшвидшого одужання, – зауважують у суді.

Відомі й імена четвірки працівників Служби судової охорони, що стали героями сьогоднішнього дня: це – Олександр, Людмила, В’ячеслав, Юрій.

Молодці! Залишайтесь такими ж рішучими у своїх діях і небайдужими до людських проблем.

Дарина Сміла

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *