“Галактики особливих дітей”: хмільничанка представила свою картину на унікальній виставці

“Галактики особливих дітей”: хмільничанка представила свою картину на унікальній виставці

У місті Вінниці в рамках благодійного проєкту, ініційованого громадською діячкою Діаною Мороз, відкрилася унікальна виставка “Галактики особливих дітей”.  На виставці представлені роботи 15 дітей з інвалідністю зі всієї Вінниччини, віком від 5 до 17 років. Серед них –  і картина 17-річної хмільничанки Ангеліни Цюпенко.

Картини планують виставити на огляд і в інших містах України, згодом, якщо не буде жорсткого карантину – за кордоном, а потім хочуть виставити їх на продаж заради допомоги особливим художникам.

За словами організаторки Діани Мороз, ця виставка створювалась досить довго: більше двох місяців, і важлива вона тим, що допомагає дітям проявити свої таланти, та найголовніше – це віра в дитину.  Кожен учасник виставки відобразив на своїй картині частинку свого внутрішнього світу за допомогою талановитої вінницької художниці й арт-терапевта Марії Дитинюк.

  • Діти малювали ресурсні картини, на яких через фарби зображували свої мрії, бажання. В Ангеліни це перший досвід великої картини. Картину малювали декілька днів – спочатку створили основу, а потім дитина малювала все, що забажала. Оскільки в Ангеліни є мрія – й надалі продовжувати займатися творчістю, а ще дуже мріє виступати на великій сцені, то й картину зобразила відповідно. На картині – Ангеліна в образі знаменитої співачки та моделі. Всі деталі картини донька говорила художниці Марії Дитинюк, сукня, корона, все до найдрібніших деталей, – розповіла мама особливої дівчинки Тетяна Цюпенко.

Всім учасникам благодійного проєкту вручили Дипломи та подарунки. А між презентацією та врученнями подарунків для усіх присутніх виступала художній керівник зразкової майстерні естрадного мистецтва Віра Майборода.

Виставка проходить в кінотеатрі Родина до 11 червня. Вхід вільний.

Алла Корнієнко.

Фото надала Тетяна Цюпенко.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *