Гайда на екскурсію! До Дня незалежності хмільничани зможуть відвідати визначні міста і села області

Гайда на екскурсію! До Дня незалежності хмільничани зможуть відвідати визначні міста і села області

Посмакувати козацькою юшкою на місці битви під Батогом, продегустувати крафтові сири, відвідати Стару Козацьку церкву, збудовану без жодного цвяха або ж помандрувати шляхом кошового отамана Івана Сірка хмільничани зможуть, взявши участь в історико-патріотичному проекті “Вінниччина – Батьківщина героїв”, – повідомляє NEWS Хмільника. 

Організатори проекту зазначають, що частину коштів від продажу квитків буде перераховано на підтримку Збройних Сил України!

Так, з нагоди Дня Незалежності України Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної військової адміністрації спільно з ГО «Подільська асоціація гідів та екскурсоводів» презентує історико-патріотичний проєкт «Вінниччина – Батьківщина героїв!», що спрямований на підвищення рівня обізнаності українців про історію, культуру, звичаї та традицій Вінниччини.

За програмою проекту всі бажаючі матимуть змогу взяти участь у трьох тематичних екскурсіях визначними містами та селами Вінницької області:

28 серпня – екскурсія «Козацькому роду нема переводу!»,

4 вересня – екскурсія «Сплетіння епох, культур, традицій!»,

11 вересня – екскурсія «Колоритне Поділля».

  • Під час першої екскурсії «Козацькому роду нема переводу!» мандрівники матимуть змогу посмакувати козацьку юшку на місці битви під Батогом, взяти участь у майстер-класі з гончарства у музеї Бубнівської кераміки, познайомитися з творчістю всесвітньовідомого композитора Миколи Леонтовича, продегустувати крафтові сири, дізнатись про видатну постать Вінниччини – поета Василя Стуса та доторкнутися до святині – Свято-Успенського чоловічого монастиря.
  • Учасники другої екскурсії «Сплетіння епох, культур, традицій!» дізнаються цікаві факти з переломної Липовецької битви, відвідають Стару Козацьку церкву побудовану без єдиного цвяха, щоб відчути місце сили, де на глибині 800 метрів знаходиться метеорит, якому понад 400 млн років. Крім того, в цей день всі охочі зможуть відвідати контактний зоодворик, посмакувати козацькою кашею біля Богунівського дубу та помилуватися палацами Поділля.
  • Під час третьої екскурсії «Колоритне Поділля» учасники зможуть помандрувати шляхом кошового отамана Івана Сірка, відвідати могилу Данила Нечая, познайомитись з існуючими конфесіями на Поділлі, провести обряд приготування козацьких страв, зробити фото біля вокзалу-Корабля, побачити неймовірну колекцію експонатів, а також відвідати справжню українську пасіку та зі смаком меду на вустах повернутися додому.

Програму екскурсій та їхню вартість можна переглянути на сайті: https://sites.google.com/view/vinnychchynatur

Зареєструватися та дізнатися деталі подорожей можна за телефоном: 097 575 45 35

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *