Футболісти з Вишеньки перемогли у цьогорічному Кубку Хмільницької сільської ліги з малого футболу

Футболісти з Вишеньки перемогли у цьогорічному Кубку Хмільницької сільської ліги з малого футболу

Нещодавно на новому футбольному полі в селі Качанівка завершилися фінальні ігри Кубка Хмільницької сільської ліги з малого футболу 2020, які, на жаль,  неодноразово відтерміновувалися із-за карантинних обмежень.

Спочатку за вихід до фіналу боролася місцева «Астарта» із уланівськими гравцями. Гра була дуже напруженою та принциповою. На радість місцевим вболівальникам «Астарта» з мінімальним рахунком здолала «Уланів» й потрапила до фіналу. Інша фінальна гра підготувала не менш цікаву дуель, де команда «Фенікс» із села Вишенька не без труднощів та все ж перемогла дебютантів цьогорічного турніру із Великомитницької територіальної громади – 2:0.
В матчі за третє місце старожил різноманітних змагань «Уланів» тричі забивав у ворота команди «Великий  Митник», в результаті виборов медалі, але все ж таки один м’яч пропустив. Фінальний матч був на славу, адже обидві команди розуміли що знаходяться за крок до отримання Кубка. Перший тайм пройшов в двосторонніх постійних атаках, але жодній з команд забити м’яч так і не вдалося. В другому таймі «Феніксу» не без зусиль все ж таки вдалося двічі вразити ворота «Астарти» та забрати цьогорічний Кубок Хмільницької сільської ліги з малого футболу в своє рідне село. До речі, перемогою в минулорічних змаганнях порадували жителів села Вишенька їх односельчани із команди «Олімпік».
Кращими по амплуа було визнано: «Кращий воротар» – Бобела Іван «Фенікс», «Кращий захисник» – Плахотнюк Андрій «Уланів», «Кращий нападник» – Земляний Роман «Уланів», «Кращий гравець» – Літинський Віктор «Астарта».
Всі переможці отримали свої нагороди, а команди готуються до наступних змагань.

Текст та фото – голова ГО «Хмільницька районна федерація футболу»                               Віктор Гричанюк, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Хмільницької райдержадміністрації Ігор Червінський 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *