Фільм “Позивний Зеніт” демонструватимуть у Хмільнику

Фільм “Позивний Зеніт” демонструватимуть у Хмільнику

Громадська організація «Спілка учасників АТО в місті Хмільнику та Хмільницькому районі» інформує про те, що з 9 – 13 грудня 2019 року в КЗ «Хмільницький районний будинок культури» (малий зал) проводиться показ документального фільму “ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ”.

Початок – о 14.30 год. Вхід вільний.

Довідка:

“Позивний Зеніт” це цикл п’яти національних фільмів, в яких показані обличчя передової та реальні історії захисників України –  більше 70 історій з військовослужбовцями семи ротацій добровольчого Зведеного Загону ПС ЗСУ. У цьому підрозділі проходили службу й наші земляки.

“Позивний Зеніт. Фільм 1” – про початок війни. Осінь 2014 року. Унікальне явище – авіатори навчились і стали піхотою. Вогнева підтримка ДАП, виведення з позиції ЗРК “Бук”, обстріл першої ротації добровольців Повітряних Сил градами у Тоненькому, організація КПП в напрямку Спартак-Авдіївка, емоційно-психологічні враження бійців.

“Позивний Зеніт. Фільм 2” – про першу зиму війни на передовій, 2014 рік. Боротьба з безпілотниками, ескалація вогневої підтримки ДАП, бої з батальйоном Оплот, який утримував шахту Бутівка, величезна відповідальність і подвиг водіїв на війні.

“Позивний Зеніт. Фільм 3” – “Хочете жити? – Воюйте!”. Утримання позиції Зеніт третьою ротацією Зведеного Загону ПС ЗСУ та десантниками в умовах цілковитого оточення після падіння ДАП, ближній бій 22 січня 2015 року, який закінчився відбиттям атаки танкової колони з кількісною перевагою ворога на броні, бойова злагодженість та взаємодія Зведеного Загону та десантників.

“Позивний Зеніт. Фільм 4”– про весну 2015 року. Самовіддана служба молодих медиків четвертої ротації, взаємодія бійців позиції “Зеніт” з батальйоном “Київська Русь”, підступний розстріл на Паску п’яти бійців під час масованого обстрілу ворогом позиції “Зеніт”, бачення бійцями інформаційної політики держави, злагодженість і братерство між учасниками бойових дій, реабілітація військовослужбовців після фронту.

“Позивний Зеніт. Фільм 5” – про літо в окопах 2015 року. Запобігання проникненню на позицію “Зеніт” диверсійно-розвідувальних груп бійцями шостої та сьомої ротацій, боротьба з танковими “каруселями” противника, взаємодія бійців ПС ЗСУ з бійцями ДУК “Правий сектор”, бойові дії з противником з боку Спартака і терміналів аеропорту, розмінування позиції та сусідніх населених пунктів, робота “Чорного тюльпану” на території позиції та поряд (джерело – kreschatic.kiev.ua).

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *