«Еталон» – ресторан зі смаком!

«Еталон» – ресторан зі смаком!

Справжнім відкриттям  по кількості послуг та якості сервісу для оглядача став затишний ресторан «Еталон». Заклад зручно розташований у місті та має гарні відгуки від задоволених клієнтів.

 

«Місце, куди хочеться повертатися знову і знову» , – називають «Еталон» відвідувачі, які від свята до свята приходять саме сюди за смачною кухнею, приємним обслуговуванням та демократичними цінами.

Ресторан має банкетний зал, розрахований на 120 людей, а в теплі пори року літня веранда запросто може вмістити ще 30 відвідувачів.

 

 

Весілля, корпоративи, дні народження, хрестини та інші свята – це основний, проте не єдиний напрямок  діяльності ресторану.

У «Еталоні» залюбки приймають замовлення на комплексні обіди на велику кількість людей і пишаються співпрацею з великими організаціями, колективи яких, ресторану вдається щодня смачно та ситно нагодувати.

Послуги виїзної кухні та випічки (за попереднім записом) неодноразово ставало у нагоді постійним клієнтам ресторану.

 

 

А кенді-бар, який досі впевнено тримає лідируючі позиції в  «Топ-цікавинках свят», створений силами колективу закладу, завжди стає справжньою родзинкою будь-якого заходу чи родинного святкування.

 

 

 

Крім того, у закладі за попереднім замовленням виготовляють напівфабрикати смачних та всіма улюблених домашніх страв (голубці, пельмені, вареники). Це дозволяє у шаленому життєвому темпі зекономити час для спілкування з родиною і не йти на компроміси із совістю у питаннях, що стосуються харчування сім’ї.

 

Загалом, ресторан «Еталон» може і надалі гідно носити своє горде звання, бо тут крокують в ногу з часом і з року в рік пропонують як новинки, так і улюблені роками страви  європейської та української кухні.

 

 

У ресторані зауважують, що знають і вміють зробити так, щоб у кожного свята був свій, особливий смак, за яким Ви вертатиметесь раз у раз саме до «Еталону».

 

 

 

 

 

Адреса: м. Хмільник, вул. 1 Травня, 17 (поблизу запинки школи №4);

Телефон для довідок та замовлень: 096-096-19-00

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *