Енергетики відповіли, чому відключення світла почались у травні, а не взимку

Енергетики відповіли, чому відключення світла почались у травні, а не взимку

В АТ “Вінницяобленерго” оприлюднили відповідь на запитання, яке найчастіше задають громадяни: Чому відключення почались не взимку, а в травні? Отже, як повідомили енергетики, головна причина відключень – російські масовані ракетні удари по електростанціях.

Пошкоджені всі великі тепло- та гідроелектростанції. Вони більше не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до атак. Все інше – наслідки. Через це в енергосистемі виник дефіцит. До того ж він почав зростати через похолодання.

  • Усе почалося 13 травня. Споживання електроенергії почало стрімко зростати: люди ввімкнули обігрівачі та кондиціонери на обігрів. Але пошкоджені електростанції не можуть виробляти достатню кількість електроенергії для покриття усіх потреб споживачів, – наголосили в АТ “Вінницяобленерго”.

Тому для підтримки балансу між споживанням та виробництвом, що є головною умовою безпечної роботи енергосистеми, «Укренерго» було вимушене ввести аварійні, а згодом погодинні відключення світла також і для побутових споживачів.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *