Енергетики області звернулися до громадян стосовно планових відключень електроенергії

Енергетики області звернулися до громадян стосовно планових відключень електроенергії

Жителі Вінницької області  час від часу звертаються до  АТ “Вінницяобленерго”з наріканнями на відключення електроенергії через проведення планових робіт з ремонту електромереж  або розчистки трас повітряних ліній.  Але такі відключення є необхідними, і тому працівники товариства на своєму сайті пояснили громадянам, чому у зимовий період та й взагалі змушені  залишати жителів без світла.

В повідомленні йдеться про те, що будь-які планові роботи виконуються згідно графіка планових робіт, що погоджується з органами місцевого самоврядування, і енергетики не в праві їх відміняти. До того ж, планові ремонтні роботи, технічне обслуговування, у тому числі й роботи з розчистки повітряних ліній – це не лише виробнича необхідність, а життєва, оскільки від того напряму залежить дієздатність,безперебійність, надійність функціонування електромереж  і, відповідно, зменшення кількості аварій.

Щодо непередбачуваних позапланових робіт, а саме аварійних, то про них енергетики заздалегідь не можуть знати. Як правило, аварійні перерви в електропостачанні спричиняються через погіршення погодних умов (пориви вітру, контакт гілок з проводами під напругою, що знаходяться у безпосередній близькості з повітряними лініями, фізичний вплив внаслідок ДТП, пожеж тощо). Ситуація з відключенням повітряних ліній  від електроенергії може статися також через рясні дощі, снігопади, ожеледь. Тому енергетики  просять споживачів з розумінням поставитися до роботи енергетиків, які вдень і вночі, за будь якої погоди та ситуації стараються, аби у домівках громадян було світло.

Оповіщення споживачів електроенергії  про проведення планових робіт відбувається заздалегідь через різні інформаційні портали: офіційний сайт Товариства, SMS – повідомлення кожному побутовому споживачеві  згідно існуючої бази даних споживачів. Підприємства (юридичні споживачі), які знаходяться на території електромереж, попереджаються про відключення електропостачання  через диспетчерську службу або телефонограмою з чітко зазначеним часом вимкнення електроенергії та підключення до неї, – йдеться в зверненні до громадян. Крім того, нагадуємо, графік планових відключень по Хмільнику та району публікується на сайті NEWS Хмільника.

Крім того, працівники товариства звернулися до мешканців області стосовно обірваних проводів., а саме: при виявлені обірваних проводів ліній електропередач у жодному разі не потрібно наближатись до них на відстань меншу ніж 8 метрів. Про такі пошкодження неодбхідно  одразу  повідомляти за номером Кол-центру  – 0800217217  та організувати охорону місця пошкодження до моменту прибуття працівників товариства.

З графіком планових відключень ви можете ознайомитися тут:  https://xmilnuk.vn.ua/de-i-koly-vymykatymut-svitlo-grafik-planovyh-vidklyuchen-na-lyutyj-vid-so-hmilnyczki-elektromerezhi/

Поділитись у соц мережі


1 коментар(ів) на статтю “Енергетики області звернулися до громадян стосовно планових відключень електроенергії

  1. Люба

    Планові відключення майже кожного вечора саме вечора коли людям необхідне світло, в більшості населення отоплення ПРАЦЮЄ з насосами які працюють від світла і при їх відключені діти сидять в холодних домівках, а в них кожного дня при дзвінку до них як не аварійна ситуація причому кожного дня, то планове відключення. Чому ремонтні роботи не проводяться не під час опальвального сезону.???????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *