Прокурори Хмільницької окружної прокуратури передали до суду обвинувальний акт стосовно директора товариства за обвинуваченням у розтраті комунального майна на понад пів мільйона гривень в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 191 КК України). Про це інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури, передає NEWS Хмільника.
- Досудовим розслідуванням встановлено, що очолюване обвинуваченим підприємство у 2021 році здійснювало капітальний ремонт приміщення притулку для осіб, постраждалих від насильства, на базі Козятинської лікарні. Наприкінці року директор надав замовнику – Козятинській міській раді акти виконаних робіт з неправдивими відомостями. У документах було вказано про нарахування зарплати працівникам, які насправді не залучались до роботи, та була необґрунтовано завищена вартість меблів і техніки, яка закуплялася виконавцем. Зловживаючи таким чином своїм службовим становищем, обвинувачений протиправно заволодів понад 500 тис. грн коштів місцевого бюджету, – йдеться в повідомленні.
За вчинення інкримінованого злочину передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Фото – ілюстративне, для привернення уваги.