Дворічний хлопчик занедужав на коронавірус у Хмільницькому районі

Дворічний хлопчик занедужав на коронавірус у Хмільницькому районі

– За останні 10 днів захворюваність у Хмільницькому районі пішла на спад. Але, на жаль, 14 липня зареєстровані два випадки, один із них – дитина. Хлопчику – 2 роки 10 місяців. Він проживає разом із мамою та бабусею у Хмільницькому районі. 14 липня у дитини спостерігалась підвищена температура – 37,5. Тож були проведені дослідження, які 15 липня підтвердили діагноз. Нині дитина перебуває на амбулаторному лікуванні, під наглядом сімейного лікаря.  Хвороба протікає у легкій формі, – повідомив завідувач ВСП Хмільницький  міськрайонний відділ лабораторних досліджень Володимир Бойко. – Звідки він міг заразитись? Мати заперечує, що контактувала із хворими на COVID-19. Втім, протягом місяця у цьому регіоні нашого району було зафіксовано вже 11 випадків захворювання.
Станом на 17 липня по Хмільницькому району зареєстровано 88 випадків  захворювання на COVID-19. На лікуванні в інфекційному відділені КНП «Хмільницька ЦРЛ» заходиться  1 особа, що хворіє на COVID-19  та 7 – з підозрою. На амбулаторному лікуванні знаходяться 5 осіб. Одужало – 81, померло – 1.

В цілому епідемічна ситуація по Україні та Вінницькій області не стабільна. По країні щодня реєструється 800 і більше випадків, по області кількість хворих зростає… На ранок вчорашнього дня  зареєстровано  27 нових випадків.

У Хмільнику відновлюють роботу санаторії, на лікування приїжджають люди зі всіх куточків України, зокрема з областей, що неблагополучні по захворюваності на  COVID-19. Тому звертаємо увагу влади, керівників установ та організацій, жителів міста Хмільника та  району на необхідність дотримування Постанов головного державного санітарного лікаря щодо дотримання протиепідемічних заходів на період карантину  у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби  (COVID-19), а саме:

– Перевізникам  забезпечити  регулярну дезінфекцію транспортних засобів,  перевезення пасажирів здійснювати в межах кількості місць для сидіння та в масках або респіраторах.

– Керівникам закладів торгівлі, громадського харчування  посилити контроль за проведенням дезінфекцію приміщень  та контактуючих поверхонь і забезпечити дотримання відстані між клієнтами не менше – 1,5 м

– Виконавчій владі, щоб не допустити виникнення спалахів інфекційних захворювань необхідно  забезпечити систематичне проведення поточної дезінфекціїзупинок громадського транспорту,  ліфтів та під’їздів багатоквартирних будинків, так як це один із самий дієвий заходів профілактики  не тільки при COVID-19,  але й  при всіх інфекційних захворюваннях (туберкульоз, вірусний гепатит, дифтерія, сальмонельоз, дизентерія та інші), показники захворюваності яких по всій державі на високих рівнях. Контролювати проведення  масових заходів, наради, конференції, сесії проводити з дотриманням  дистанції, а по можливості дистанційно.

Також нагадую жителям міста та  району про необхідність

– часто мити руки або обробляти дезінфікуючими засобами;

– не торкайтеся свого обличчя, зокрема очей, носа та рота.

– уникати тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель

– якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, невідкладно  зверніться по телефоном до сімейного лікаря

– в місцях масового скупчення людей  дотримуйтесь дистанції и не менше –  1,5 метра та масочного режиму.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *