Двом посадовицям однієї з міських рад Вінниччини повідомили про підозру за розтрату чужого майна

Двом посадовицям однієї з міських рад Вінниччини повідомили про підозру за розтрату чужого майна

Повідомлено про підозру колишнім головному бухгалтеру та старшому економісту управління освіти однієї з територіальних громад Вінниччини у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. ч. 2, 3, 4 ст. 191 КК України. Про це інформують пресслужба Вінницької обласної прокуратури, відділ комунікації поліції Вінницької області та Вінницька обласна військова адміністрація.

Слідством установлено, що підозрювані щомісяця протягом 2017-2022 років шляхом внесення неправдивих даних до бухгалтерських документів безпідставно нараховували собі заробітну плату у розмірі, який у кілька разів перевищував установлений трудовим договором. Таким чином упродовж п’яти років вони зайво отримали з місцевого бюджету майже 6 мільйонів гривень.

Про вказані зловживання стало відомо керівництву після звільнення з посади головної бухгалтерки.

У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованого злочину перед судом підозрюваним загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати відповідні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

У Вінницькій ОВА зазначили, що на їх офіційному веб-сайті створено окремий розділ «Прозорість та підзвітність», з яким можна ознайомитися за посиланням. А також приймаються повідомлення на електронну адресу: prozorist@vin.gov.ua про можливе нецільове використання бюджетних коштів.

Ілюстративне фото – Вінницька ОВА.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *