Двох захисників з Хмільниччини нагороджено орденами “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно)

Двох захисників з Хмільниччини нагороджено орденами “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно)

Указом Президента України захисників  із Хмільниччини нагороджено орденом «За Мужність» III ступеня. Про це поінформували у Хмільницькому районному територіальному центрі комплектування та соціальних послуг.

  • Орденом «За Мужність» III ступеня нагороджено Указом Президента України від 29.07.2022 №541 КОБИЛЯНСЬКОГО Олексія Дмитровича (посмертно). Орден вручається дружині КОБИЛЯНСЬКІЙ Оксані Володимирівні.

Солдат КОБИЛЯНСЬКИЙ Олексій Дмитрович народився 30.03.1984 року в с. Мізяків Калинівського району Вінницької області. Призваний до лав Збройних Сил України по мобілізації Другим відділом (м. Калинівка) Хмільницького РТЦК та СП 01.03.2022. Проходив службу на посаді гранатометника 2 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 1 стрілецької роти у складі військової частини А7085. 03.05.2022 вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, загинув під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Лиман, Донецької області.

  • Орденом «За Мужність» III ступеня нагороджено Указом Президента України від 24.08.2022 №614 ЛЕСЬКА Віталія Юрійовича (посмертно). Орден вручається матері ГОРЕЙКО Олені Петрівні.

Солдат ЛЕСЬКО Віталій Юрійович народився 12.03.2000 у с. Рибчинці Хмільницького району Вінницької області. Призваний 28.01.2022 Хмільницьким РТЦК та СП Вінницької області на військову службу за контрактом. Проходив військову службу на посаді номер обслуги 2-ї гармати 1-го взводу 3-ї САБатр у складі військової частини А1619. 01 червня 2022 року вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, загинув біля н.п. Шевченкове Вітовського району Миколаївської області – під час артилерійського вогню противником отримав поранення не сумісне з життям.

Вічна і світла пам’ять загиблим за Україну.

Їхні подвиги навіки у пам’яті українського народу.

Фото – Хмільницький районний територіальний центр комплектування та СП

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *