Двох мешканців Уладівки Літинського району лікують від коронавірусу у Хмільнику

Двох мешканців Уладівки Літинського району лікують від коронавірусу у Хмільнику

У Хмільницькій центральній районній лікарні лікують від коронавірусу двох мешканців Літинського району. Про це нашому журналісту повідомив голова Хмільницької райдержадміністрації Максим Мазурик:

– До нас сьогодні госпіталізували із офіційно підтвердженим діагнозом COVID-19 чоловіка похилого віку з села Уладівки Літинського району. Досі в нас на лікуванні є ще одна жінка з цього ж села. А от інша пацієнтка теж із підтвердженим діагнозом вчора 13 травня була переведена від нас вже до Вінницької центральної районної лікарні.

А от станом на 9 ранку 12 травня на Хмільниччині нових  лабораторно підтверджених випадків  COVID-19  немає. Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місті Хмільник – 5. Усі п’ятеро осіб одужали та виписані.
Інформування про виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДП “Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України”, на підставі досліджень методом ПЛР.

Максим Мазурик прокоментував й ситуацію із чоловіком, у якого теж підозрювали коронавірус. Цей пацієнт самовільно полишив лікування у Хмільницькій ЦРЛ… Ми вже повідомляли про цей інцидент:

– За остаточними даними лабораторних досліджень у цього чоловіка не виявили захворювання на COVID-19. Натомість є інші супутні захворювання. Тож чоловіка вже перевели на лікування до профільного медичного закладу до Вінниці. Це офіційна інформація.

Ми наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.

Успішний досвід інших країн показав, що саме самоізоляція – найефективнішній спосіб попередження та поширення хвороби.

Також  важливо брати до уваги  лише офіційні джерела інформації.

Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких!

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *