Дві тисячі підприємців Вінниччини припинили свій бізнес

Дві тисячі підприємців Вінниччини припинили свій бізнес

Майже дві тисячі підприємців на Вінниччині змушені були закрити свій бізнес. Проте цю цифру перекриває кількість тих, хто почав працювати, – повідомляє NEWS Хмільника.

Про те, як підприємці сплачують податки на Вінниччині в умовах війни, розповіла в.о. начальника обласного управління Державної Податкової Служби Оксана Домерат.

Наразі в області 108 тисяч суб’єктів господарювання. Надходжень до місцевого бюджету теж побільшало.

  • За перші 5 місяців нашої роботи 2022 року місцевий бюджет, порівняно з відповідним періодом минулого року, доотримав близько 800 мільйонів. Найбільше — з податку фізичних осіб. Це великий позитив. Вдячна, що незважаючи на фінансову скруту, яка є — платять добровільно податки і підтримують нашу державу,- сказала Оксана Домерат.

Підприємці наголошують, що працювати у війну стало набагато важче. Клієнтів нині зменшилося майже втричі, проте податки вони сплачують у повному обсязі, адже розуміють – наповнювати бюджет вкрай важливо.

Внаслідок опитування Європейської Бізнес Асоціації серед представників малого та середнього бізнесу стало відомо, що від початку повномасштабного вторгнення росії в Україні кожен  четвертий представник, – а це 24% – малого та середнього бізнесу заявив про повну відсутність резервних фінансових коштів.

Ілюстративне фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *