Два храми з Хмільницького району приєдналися до Православної Церкви України

Два храми з Хмільницького району приєдналися до Православної Церкви України

Сьогодні, 13 травня, до лона Православної Церкви України приєдналися ще дві релігійні громади Хмільницького району. Таке рішення було прийняте вірянами разом із священниками,інформує NEWS Хмільника.

У пресслужбі Вінницько-Барської єпархії УПЦ (ПЦУ) повідомили про перехід з московського патріархату сіл Нападівка і Райки (Калинівська громада) Хмільницького району.

  • До митрополита Вінницького і Барського Симеона звернувся священник УПЦ МП протоієрей Йосип Данко з проханням прийняти його та релігійні громади храму архістратига Божого Михаїла села Нападівка та храму святителя Феодосія Чернігівського села Райки Хмільницького району Вінницької області до складу Вінницько-Барської єпархії Православної Церкви України. До прохання протоієрей Йосип долучив списки парафіян, які підтримали ініціативу свого настоятеля, – йдеться в повідомленні.

Ознайомившись з наданими документами, митрополит Симеон видав відповідний указ і привітав протоієрея та релігійні громади з приєднанням до канонічної помісної Православної Церкви України.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *