Два кисневих концентратора для інфекційного відділення Хмільницької ЦРЛ

Два кисневих концентратора для інфекційного відділення Хмільницької ЦРЛ

 

Хмільничани зробили добру справу: кожен охочий міг долучитись до збору коштів Хмільницькій ЦРЛ, яка стоїть на передовій у захисті населення від корона вірусу.

«Медичне обладнання для інфекційного відділення Хмільницької ЦРЛ передали в ході робочого візиту голова РДА Максим Мазурик та його заступник Юрій Шевченко. Самі ж кисневі концентратори придбані за рахунок благодійної організації «Розвиток Хмільниччини» – це повідомили на офіційній сторінці Хмільницької РДА.

  • Дякуємо кожному, хто долучається і допомагає медичним закладам Хмільниччини, – сказав завідувач інфекційним відділенням Іван Максименко.

Хмільницька районна державна адміністрація закликала підприємців, керівників сільгосппідприємств, які діють на території району, та усіх громадян допомогти в боротьбі з коронавірусною інфекцією і запобіганню її поширенню на Хмільниччині.

На базі благодійного фонду «Розвиток Хмільниччини» було  створено спеціальний рахунок  для  збору коштів з метою протидії  проникненню і поширенню корона вірусної інфекції.

Одна з можливостей допомогти – перерахувати кошти на поточний рахунок UA593204780000000026007146883

Код ЄДРПОУ 38030210, МФО 320478

Відділення №238/01 ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК»

БО «БФ «Розвиток Хмільниччини» , з поміткою: «для боротьби з коронавірусною інфекцією».

Будьмо небайдужі, друзі!

Дарина Сміла

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *