Два дні у Будкові не буде газу

Два дні у Будкові не буде газу

Завтра, 21 червня, Хмільницьке  відділення АТ «Вінницягаз» розпочне планові ремонтні роботи на газорозподільних мережах. Цього разу від газопостачання тимчасового відключать споживачів села Будків.

  • З 8-00 21 червня до 17-00 22 червня 2023 року в селі Будків буде тимчасове припинення газопостачання,- поінформували в АТ “Вінницягаз”.

Роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану мереж та безпечного постачання природного газу споживачам.

Газопостачання буде відновлене по мірі виконання усіх аварійно-відновлювальних робіт.

Газовики звернулися до мешканців будинків та квартир з проханням перекрити крани на вводах та перед газовими приладами. А також забезпечити доступ працівників АТ «Вінницягаз» до газових приладів своїх помешкань для проведення комплексу робіт з відновлення газопостачання.

Задля безпеки відновлення подачі газу буде проводитися лише за наявності мешканців у своїх будинках та квартирах.

Згідно Правил безпеки систем газопостачання, кожен споживач має забезпечити щорічно технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж, а також димових і вентиляційних каналів. Відсутність технічного обслуговування може бути підставою припинення розподілу газу на об’єкт.

Необхідно підготувати для перевірки

  • акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін та документи на підтвердження проведення технічного обслуговування газових мереж вашого будинку (квартири)
  • акт перевірки  димових та вентиляційних каналів.

Акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін можна скласти з АТ «Вінницягаз». Компанія також надає послуги з технічного обслуговування мереж на договірних засадах. Має для цього необхідний персонал, матеріальну базу та досвід.

Укомпанії споживачів просять з розумінням поставитися до ситуації та забезпечити працівникам АТ «Вінницягаз» доступ до приміщень та територій, на яких розташовані газові прилади та газорозподільні мережі, для виконання своїх функцій.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *