Друге загальнокомандне місце вибороли юні хмільницькі легкоатлети на обласних змаганнях

Друге загальнокомандне місце вибороли юні хмільницькі легкоатлети на обласних змаганнях

У легкоатлетичному манежі «Колос» відбувся чемпіонат Вінницької області серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.н., 2005-2006 р.н. На відкритих змаганнях «Кубок Поділля» Хмільницька дитячо-юнацька спортивна школа була представлена 18 спортсменами і виборола друге  загальнокомандне місце з 22 команд-учасниць.

Виступ команди хмільничан розпочали у штовханні ядра:  Шевчук Ольга  посіла 3 місце та Кушнір Анна – 4 місце. На дистанції 60м Паршивлюк Максим виборов 6 місце.

Наступний вид програми – біг 200м. На цій дистанції відзначився Михайловський  Дмитро, який посів 3 місце.

Наступним етапом змагань був біг 400м. Задорожнюк Артем зумів вибороти собі заслужене 1 місце і Пономарьова Софія виборола собі заслужене 2 місце. Також на дистанції 800м Пономарьова Софія та Задорожнюк Артем вибороли перші місця.

Передостанній забіг був на дистанції 1500м, в якому Дармобита Настя  виборола 2 місце.

Обласні змагання завершилися естафетним бігом 4*200м. У складі команди: Пономарьова Софія, Алексєєва Наташа, Задорожнюк Артем, Михайловський Дмитро – наша команда стала четвертою у естафеті.

Усі переможці та призери нагородженні грамотами та медалями. Команду легкоатлетів підготувала тренер – викладач Леленко Людмила Михайлівна.

Також у Хмільницькій ДЮСШ відбувся чемпіонат області з футзалу серед дівчат 2005-2006р.н. У чемпіонаті взяли участь вісім команд, серед них і команда ДЮСШ м.Хмільника. Хмільницька команда  посіла 3 місце. Команду футболісток підготував тренер-викладач Хмільницької ДЮСШ Єременко Г.Г.

Текст та фото – Хмільницька ДЮСШ

Друге загальнокомандне місце вибороли юні хмільницькі легкоатлети на обласних змаганняхДруге загальнокомандне місце вибороли юні хмільницькі легкоатлети на обласних змаганняхДруге загальнокомандне місце вибороли юні хмільницькі легкоатлети на обласних змаганняхДруге загальнокомандне місце вибороли юні хмільницькі легкоатлети на обласних змаганнях

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *