Друге загальнокомандне місце вибороли юні хмільницькі легкоатлети на обласних змаганнях

Друге загальнокомандне місце вибороли юні хмільницькі легкоатлети на обласних змаганнях

У легкоатлетичному манежі «Колос» відбувся чемпіонат Вінницької області серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.н., 2005-2006 р.н. На відкритих змаганнях «Кубок Поділля» Хмільницька дитячо-юнацька спортивна школа була представлена 18 спортсменами і виборола друге  загальнокомандне місце з 22 команд-учасниць.

Виступ команди хмільничан розпочали у штовханні ядра:  Шевчук Ольга  посіла 3 місце та Кушнір Анна – 4 місце. На дистанції 60м Паршивлюк Максим виборов 6 місце.

Наступний вид програми – біг 200м. На цій дистанції відзначився Михайловський  Дмитро, який посів 3 місце.

Наступним етапом змагань був біг 400м. Задорожнюк Артем зумів вибороти собі заслужене 1 місце і Пономарьова Софія виборола собі заслужене 2 місце. Також на дистанції 800м Пономарьова Софія та Задорожнюк Артем вибороли перші місця.

Передостанній забіг був на дистанції 1500м, в якому Дармобита Настя  виборола 2 місце.

Обласні змагання завершилися естафетним бігом 4*200м. У складі команди: Пономарьова Софія, Алексєєва Наташа, Задорожнюк Артем, Михайловський Дмитро – наша команда стала четвертою у естафеті.

Усі переможці та призери нагородженні грамотами та медалями. Команду легкоатлетів підготувала тренер – викладач Леленко Людмила Михайлівна.

Також у Хмільницькій ДЮСШ відбувся чемпіонат області з футзалу серед дівчат 2005-2006р.н. У чемпіонаті взяли участь вісім команд, серед них і команда ДЮСШ м.Хмільника. Хмільницька команда  посіла 3 місце. Команду футболісток підготував тренер-викладач Хмільницької ДЮСШ Єременко Г.Г.

Текст та фото – Хмільницька ДЮСШ

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *