Друге місце за свою наукову розробку отримав одинадцятикласник із Хмільника

Друге місце за свою наукову розробку отримав одинадцятикласник із Хмільника

Минулого місяця  відбулося відкриття 3 етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

7 листопада проходила наукова конференція, під час якої було презентовано найбільш важливі результати дослідження перед журі та  іншими учасниками секції.

Участь в захисті науково-дослідницьких робіт взяв і  хмільничанин – учень 11-В класу ЗОШ   I-III ст. № 4, вихованець гуртка « Юний Ерудит» Центру дитячої та юнацької творчості  Бородій Дмитро Олегович.

Цей талановитий юнак у своїй науковій розробці представив браузер для Windows  10, який є конкурентноспроможним  з іншими всесвітньовідомими браузерами. Це перший український веб-переглядач, який був опублікований в Microsoft Store. 

Дмитро  навчався у Малій  Академії з 2019 року на відділенні комп’ютерних наук  у секції “Інтернет-технології  та  WEB -дизайн”. Тема, над якою він працював  – це «Розробка браузера Gloria». Разом із Дмитром працювала ціла команда фахівців, які допомагали, надавали цінні консультації, координували  роботу:  науковий керівник,  кандидат технічних наук, доцент ВНТУ  Майданюк  Володимир  Павлович, науковий  консультант, вчитель інформатики ЗОШ № 4  Дощич Олег Олексійович та координатор,  керівник гуртка Центру дитячої та юнацької творчості Неймет Таїсія Йосипівна.

Під час захисту своєї роботи  Дмитро Бородій  успішно  презентував власні дослідження та напрацювання  і за результатами  набрав 94 бали із 100 та здобув  друге місце у секції «Internet-технології та  WEB-дизайн».

За інформацією Центру дитячої та юнацької творчості.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *