Друге місце у фестивалі короткометражного кіно отримала хмільничанка

Друге місце у фестивалі короткометражного кіно отримала хмільничанка

Минулої п’ятниці в залі засідань обласної державної адміністрації відбулась церемонія нагородження талановитих учасників фестивалю короткометражного кіно, – повідомляється на сайті Вінницької ОДА.

В номінації “Документальний публіцистичний фільм” друге місце отримала вихованка Центру дитячої та юнацької творчості Катерина Пастушенко за фільм «Незалежність України: хроніка часу». 

Переможцям вручили  подарунки, грошові премії та дипломи.

Фестиваль  було проведено саме до Дня захисника України, коли  ми вшановуємо мужність та героїзм  захисників незалежності і територіальної цілісності України, започаткував Департамент інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Вінницької обласної державної адміністрації за підтримки Департаменту освіти і науки ОДА.

Повідомляється, що обласний фестиваль аматорського військово-патріотичного короткометражного кіно серед старшокласників «Погляд у майбутнє» на Вінниччині проходить вже втретє. Цьогоріч  у фестивалі брали  участь 25 фільмів з 13 районів та міст області в номінаціях (67  дітей): документально-публіцистичний фільм; навчальний; ігровий та анімаційний.

 

За інформацією сайту Вінницької ОДА.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *