Друга хвора на COVID-19 у Хмільницькому районі – молода жінка…

Друга хвора на COVID-19 у Хмільницькому районі – молода жінка…

Нагадуємо, що минулої суботи голова Вінницької облдержадміністрації Владислав Скальський офіційно повідомив про другий випадок захворювання на коронавірус у Хмільницькому районі. Ми теж оприлюднили цю інформацію на нашому сайті.
І ось сьогодні вже стали відомі деякі подробиці. Друга хвора на COVID-19 у нас – молода жінка…

– Це мешканка Хмільницького району віком до 30 років. На даний час її здоров’ю нічого не загрожує. Стан нормальний. Її рідні й близькі теж здали аналізи і нині перебувають на самоізоляції. Щодо обставин захворювання на даний час відомо, що людина перебувала у інших областях України, де саме був спалах хвороби, – повідомив нашому журналісту голова Хмільницької РДА Максим Мазурик. – У разі виявлення випадку захворювання проводиться цілий комплекс заходів – ізоляція хворого, дезінфекційні заходи, встановлення усіх контактних осіб, перевірка їх на наявність захворювання.
До речі, стан здоров’я й першого хворого у нашому районі теж поступово покращується. За останніми даними лікарів, його життю та здоров’ю теж нічого не загрожує.

– У нашому районі розгорнуто 15 інфекційних ліжок.  На випадок потреби проведення інтенсивної терапії є 9 апаратів штучної вентиляції легень. Специфічної терапії не існує, лікування симптоматичне, – інформує пресслужба РДА. – Ми наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.
Успішний досвід інших країн показав, що саме самоізоляція – найефективнішній спосіб попередження та поширення хвороби. Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких!

А ще ми просимо громадян бути відповідальними та чітко дотримуватись вимог карантину. Звертайтеся до лікарів лише за нагальної  потреби. Перед тим, як йти до сімейних амбулаторій, зателефонуйте лікарю чи в реєстратуру, отримайте консультацію та з’ясуйте доцільність візиту. Чимало питань можна вирішити дистанційно.

Зверніть увагу! При відвідуванні лікувального закладу необхідно використовувати засоби індивідуального захисту. Особливе прохання до батьків: щеплення та профілактичні огляди дітей в період карантину не проводять. Тож, за можливості отримайте консультацію в телефонному режимі. Приходьте до медзакладу лише за нагальної потреби. І знову ж, не забувайте про засоби індивідуального захисту!

Телефони районних медиків, що їх надала нам пресслужба РДА, можна переглянути за наступним посиланням:

Лікар_Телефон_

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *