Доторкнутись до мистецтва може кожен у Хмільнику

Доторкнутись до мистецтва може кожен у Хмільнику

Вихованців Хмільницької школи мистецтв знають в Україні та поза її межами: ми постійно пишемо про нові і нові здобутки талановитих діток нашого міста. Аби талант Вашої  дитини, як справжній діамант, засяяв новими барвами, потрібна постійна робота над собою. Чи можна це зробити лише вдома? Навряд чи. Таких людей – одиниці, решті потрібна теорія від професіоналів і постійні тренування.

Хмільницька школа мистецтв знає, як на професійному рівні відкрити усі творчі здібності Ваших сина чи доньки і вже оголосила набір учнів на новий навчальний рік (2020-2021)

Дитина мріє стати музикантом – будь ласка – у школі є музичне відділення (фортепіано, скрипка, віолончель, гітара, баян, акордеон, бандура, духові інструменти, сольний спів). Ваші дітки закохані у малювання, ліплення? Тоді для них є відділення образотворчого мистецтва
та підготовчі групи раннього естетичного розвитку.

Адміністрація закладу пропонує усім зацікавленим ознайомитися з діяльність школи на сторінці навчального закладу за посиланням: https://www.facebook.com/kpnzKHM/ та наголошує, що навчання є платним.

А от заяву на вступ до школи в електронному вигляді можна завантажити за посиланням:

https://drive.google.com/open…

Після заповнення заяви її потрібно надіслати на електронну адресу школи: artschool_khmilnyk@ukr.net

У разі виникнення питань телефонувати за номером: (04338) 2-21-38.

Хмільницька школа мистецтв обіцяє, що із завершенням карантинних заходів, викладачі навчального закладу обовязково зустрінуться із вступниками.

Поки все нові і нові покоління юних талантів дивуватимуть нас своїми виступами та витворами, ми, хмільничани, радітимемо можливості таким чудовим чином доторкнутись до мистецтва.

Дарина Сміла

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *