Допоможіть чотирирічному Олежці одужати!

Допоможіть чотирирічному Олежці одужати!

Тато хлопчика хмільничанин Дмитро Мишківський просить усіх небайдужих допомогти його синові. Ось допис у “Фейсбук” дослівно:

– Вітаю Вас. Не знаю навіть з чого почати.
Сьогоднішний день для мене нажаль став днем шоку.
Почну з того що в мене є син Олег якому 4 рочки. Маленький, життєрадісний в якому навіть і не можна було побачити якісь проблеми. Кілька днів тому ми з дружиною після невеликого падіння Олега з велосипедика робили огляд на гульки голови і знайшли набагато гірше. Не гаючи часу зробили огляди в м. Хмільник, де нас оглянули.
Але ми на цьому на зупинились і поїхали терміново в м. Вінницю, де нам назначили діагностику МРТ і КТ. Наші побоювання нас не покидали і давали надію на кращі результати, але сьогодні мені повідомили що у Олежика попередньо діагностовано злоякісну пухлину в голові. (об”ємний процес склепіння черепа в лівій тім”яній ділянці)
Є маленький позитив в тому, що не задітий головний мозок. Для мене це величезний шок. Але лікарі дають великі шанси і надії. В даний час назначена операція по видаленню пухлини хірургічнм шляхом для подальшого дослідження її, тому, що не ясно чи може вона дати метастази на якісь інші органи.
Я змушений Вам це написати, так як зараз перебуваю в дуже складному становищі, як і в фінансовому, так і моральному. Кожного з нас зачепила така проблема як карантин і зараз всім не легко.
Думаю що кожен з Вас мене зрозуміє і ввійде в мою ситуацію з розумінням. Для мене з дружиною синочок це маленький сильний проміньчик який дає сили жити. Ми не опускаєм руки і будем боротись до останнього.
Який далі буде шлях це питання часу. Маю велику надію що ми і Ви не дамо маленькому сонечку згаснути.

Ми з дружиною в такій ситуації маєм бути сильні, але плачучи просим про допомогу. Кожна гривня для нас зараз як крапля надій для життя малесенького сонечка.

Перший документ доказу викладаю тут. З понеділка МРТ і КТ.
Актуальну інформацію почну теж тут вказувати на днях після обговорення з лікарями про операційне втручання.
Потрібно зібратись з думками.
Дякую за відведені кілька хвилин Вашого часу.

Збір коштів відкрито:

Monobank 5375 4141 0513 2541 Мишківський Д. – батько

Приватбанк 5168 7554 5256 4020 Мишківський Д.

Альфа банк 5355 5712 6204 3920 Мишківський Д.

Приватбанк 5168 7573 6038 7155 Мишківська Л. – мама

Дякую. Всіх Вам Благ.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *