Допомога багатодітним родинам, кошти на стоматологічну допомогу та ремонт даху 1-ого дитсадочку. Перебіг позачергової сесії Хмільницької міської ради

Допомога багатодітним родинам, кошти на стоматологічну допомогу та ремонт даху 1-ого дитсадочку. Перебіг позачергової сесії Хмільницької міської ради

250 тис грн. – на невідкладну стоматологічну допомогу жителям громади

Сьогодні,  29 липня 2020 року, міська рада внесла зміни і доповнення до Програми покращення умов медичного обслуговування. Із міського бюджету будуть виділені 250 тис грн. для КНП «Хмільника районна стоматологічна поліклініка» Хмільницької районної ради. Ці кошти будуть спрямовані для співфінансування послуг із невідкладної стоматологічної допомоги жителям Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади.

Зауважимо, що підтримка медичної галузі є одним із чільних пріоритетів міської ради.

Нагадаємо, що в цьому місяці  передано другий транш «комп’ютерної» допомоги для КНП «Хмільницька центральна районна лікарня».  Коштом міського бюджету придбано 20  комп’ютерів, 15  друкувальних пристроїв та 2 запасних картриджі на суму 376 тис. грн. для оснащення закладу охорони здоров’я та покращення медичних послуг.

Раніше медустанові було передано 16 комплектів комп’ютерів та 10  друкувальних пристроїв на загальну суму 192 тис. грн.

Міська рада профінансує капремонт покрівлі ДНЗ №1

На це коштом міського бюджету спрямують майже 5 млн грн. Під час сьогоднішньої позачергової сесії депутати міської ради внесли відповідні зміни до Програми розвитку освіти Хмільницької міської ОТГ та  зміни  до бюджетного рішення.

Отже, для капітального ремонту покрівлі дитсадка №1 по вул. Декабристів,13  бюджетним коштом  буде виділено 4992349,0 грн. (майже 5 млн грн.).

Раніше  міська рада  ухвалила рішення співфінансувати реконструкцію будівлі ДНЗ №1 з використанням енергозберігаючих технологій із утепленням фасаду та горищного перекриття. Для цього із бюджету міської громади передбачено 3,6 млн грн.

Зауважимо, що для реалізації цього проєкту  також вдалося залучити кошти Державного фонду регіонального розвитку – Національна програма «Велике будівництво». То ж є сподівання, що значну частку фінансування (близько 6,3 млн. грн.) буде проведено державним коштом. І ми очікуємо, що найближчим часом роботи на цьому об’єкті розпочнуться.

Нагадаємо, що підвищення енергоефективності у Хмільницькій громаді є пріоритетним заходом.  Хмільник підтримує європейську ініціативу «Угода мерів щодо Клімату та Енергії». Міською радою затверджено  План дій Сталого Енергетичного Розвитку та Клімату до 2030 року, який зараз перебуває на погодженні Об’єднаного дослідницького центру Європейської комісії «Угода Мерів».

Текст та фото – відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *