Добірка фейків, які ворог продукував протягом 19 березня

Добірка фейків, які ворог продукував протягом 19 березня

ЦПД при РНБО України зібрав добірку фейків, маніпуляцій та дезінформаційних «вкидів», які ворог продукував протягом 19.03.2022 року.

Отже, спростовуємо дезінформаційні вкиди.

  • росія продовжує поширювати фейкові мапи просування окупаційних військ територією України. Застерігаємо: це – маніпуляція!
  • рф, ймовірно, замінувала окремі ділянки Чорного моря для блокування одеського порту зі сторони Босфору. При цьому ворог використовує тактику «чужого прапора», намагаючись звинуватити у воєнних злочинах Україну. Застерігаємо: це – дезінформація!
  • Війна росії проти України триває вже 8 років, а не 25 днів. Застерігаємо: будь-яка інша інформація щодо цього – фейк!
    Центр протидії дезінформації при РНБО України нагадує: Україна воює з росією уже 8 років!
    Кожен, хто чує цю інформацію, одразу з нею погоджується, але попри це багато українців досі думають, що росія лише зараз напала на нас.
    Це правда, яку має знати кожен! Оскільки саме окупанти переписують історію, а потім, спираючись на власні фейки, створюють нові, політикою визволення виправдуючи свої криваві дії!
  • Під час чергового брифінгу міністерства оборони рф було озвучено інформацію щодо підготовки полком «Азов» серії терактів проти працівників дипломатичних представництв США та інших країн у Львові для створення важелів впливу на країни НАТО щодо закриття неба над Україною. Застерігаємо: це – фейк!

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *