До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми у Хмільнику провели інформаційну кампанію

До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми у Хмільнику провели інформаційну кампанію

Сьогодні весь світ відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми.

Цей день започаткувала у 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми та протидії таким злочинам. Від торгівлі людьми страждають у всьому світі люди різного віку та статі. Навіть діти потерпають від таких злочинів, їх втягують у жебрацтво та по-різному експлуатують.

Вчора на території центрального ринку міста Хмільника було проведено інформаційну кампанію. Працівники державних установ, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, забезпечили на території ринку інформаційно-просвітницький пункт з питань протидії торгівлі людьми під гаслом: «Були в рабстві? Звернись! Отримай допомогу!».  В процесі інформаційної кампанії людям роздали більше 500 просвітницько-інформаційних буклетів та листівок. У буклетах чітко та ясно подано саме поняття “торгівля людьми”, а також  те, куди можна звернутися за допомогою особі, яка вважає себе постраждалою від торгівлі людьми та які види допомоги вона може отримати.

До проведення просвітницької діяльності також долучилися: місцевий відділ поліції та Бюро правової дороги, старости населених пунктів міської громади, інспектори та діловоди, якими на місцях організовано інформаційні куточки та розповсюдження інформаційної продукції з питань протидії торгівлі людьми.

Спеціально до цього дня відділ комунікації поліції Вінницької області спільно з ювенальною превенцією підготували соціальний ролик «Дитина – не товар, не спосіб заробітку!», який закликає громадян не бути байдужими та повідомляти про відомі їм факти  порушення прав дітей на спецлінію поліції 102. Задля більшого поширення інформації такої актуальної теми, як торгівля дітьми, соціальний ролик будуть показувати на телебаченні та у вінницьких кінотеатрах.

За інформацією управління праці та соціального захисту населення Хмільницької міської ради та відділу комунікації поліції Вінницької області.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *